Terminai ir sąlygos

Terminai ir sąlygos

Ši svetainė priklauso ir yra valdoma MB „Soltrekas“. Įmonės registracijos numeris 305003786. Jei norite užduoti klausimų apie šios svetainės terminus ir sąlygas arba turite pastabų ar nusiskundimų apie mūsų svetainę, prašome užpildyti kontaktuose esančią formą arba tiesiogiai rašyti mums el. paštu: info@karvute.lt.

Kontaktinė informacija

MB „Soltrekas“, T. Ševčenkos g. 11-5, Vilnius, Lietuva, LT-03223.
Telefono numeris: +370 6 5476609

El. Paštas: info@karvute.lt

Garantijos ir grąžinimas

Mes labai rūpinamės  savo produkcijos gamybos kokybe. Jei manote, kad tekstilės gaminys, kurį įsigijote iš mūsų, turi gamybos broką, ir norite pateikti nusiskundimą, per 7 dienas nuo prekės gavimo turite susisiekti su mumis elektroniu paštu. Esant reikalui paprašysime atsiųsti produkto nuotrauką (-as), jei tai gamybinis brokas.

Tekstilės gaminį (-us) turėsite grąžinti savo lėšomis (jei tai ne gamybinis brokas) paštu, kurį rasite antsiuntos. Produktas turi būti neskalbtas ir nenešiotas. Gavę produktą mesįvertinsime situaciją ir pasiūlysime išeitį.

Jeigu gaminys yra brokuotas grąžinsime pinigus arba pakeisime produktą kitu, taip pat kompensuosime pašto išlaidas.

Jei gaminys netiko ar nepatiko grąžinsime sumokėtus pinigus už prėkę įskaitant ir siuntimo mokestį (prekės grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas).

Ši garantija negalioja, jei jūs naudojote tekstilės gaminį ne pagal paskirtį, jį skalbėte etiketėje nenenurodytu būdu. Produkto audinys turi būti nepažeistas ir nenudėvėtas.

Nuosavybės teisės

Visos teisės, įskaitant autorių teises, šioje svetainėje priklauso MB „Soltrekas“. Bet koks šio tinklalapio ar jo turinio naudojimas, įskaitant kopijavimą ar josaugojimą  (visiškai arba iš dalies), išskyrus savo asmeniniam, nekomerciniam naudojimui yra draudžiamas be MB „Soltrekas“ sutikimo.

Turinio tikslumas

MB „Soltrekas“ imasi visų pastangų rūpintis svetainės turiniu, visų pirmasiekia užtikrinti, kad kainos būtų tikslios ir visi produktai būtų aprašyti teisingai. Visos kainos rodomos su PVM, jei nenurodyta kitaip, ir, jei taikytina. Pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri parodyta nuotraukose. Pateiktisvoriai ir/ar matmenys yra tiek tikslūs kiek matavimo priemonės tai parodo. Spalvos, kurias matote savo ekranuose gali  skirtis nuo tikrųjų gaminių spalvų.

Žala jūsų kompiuteriui

MB „Soltrekas“ deda visas pastangas, kad ši svetainė neturėtų virusų ar defektų. Tačiau, mes negalime garantuoti, kad naudodami šią interneto svetainę arba bet kokias kitas svetaines į kurias pateksite per mūsų svetainę nesugadinsite savo kompiuterio. Jūsų atsakomybė yra užtikrinti, jog jūsų kompiuteris yra apsaugotas antivirusinėmis programomis. MB „Soltrekas“ neatsako jokiam asmeniui ar įmonei už bet kokius nuostolius ar žalą, kuri gali kilti, kompiuterinei įrangai, naudojant šią svetainę.

Slaptažodžių ir paskyros apsauga

Jūs esateatsakingi už savo slaptažodžio ir paskyros bei, bet kokios veiklos, kuri atsiranda Jūsų paskyroje konfidencialumą. MB „Soltrekas“ neatsako jokiam asmeniui už bet kokius nuostolius ar žalą, kurie gali kilti, kaip pasekmė Jūsų nesugebėjimo apsaugoti savo slaptažodio arba paskyros rezultatas.

Krepšelio apmokėjimas

KARVUTE.LT paslaugomis gali naudotis visi Visa,MasterCard, PayPal mokėjimo kortelių turėtojai. Galite mokėti tiesiogiai perKARVUTE.LTinternetinę parduotuvę. Jei Jums mūsų saugumo patikra netinka, galite mokėti per PayPal.

Kreditinė kortelė

Klientams internetu darant užsakymus, jų kreditinių kortelių duomenys yra perduodami internetinės bankininkystės sistemoms, kurias teikia paysera.lt.

Daugiau informacijos apie mokėjimus: www.paysera.lt

Kreditinė kortelė ir saugumas

KARVUTE.LT savo Klientams garantuoja didžiausią kredito kortelių apsaugą, nes visas operacijas vykdo www.paysera.lt

PayPal

KARVUTE.LT  priima mokėjimus per PayPal ir pasilieka teisę užsakymus vykdyti tik tada, jei svetainėje registruotas adresas atitinka PayPal adresą.

Kainos ir valiutų kursai

Nuo kredito kortelių ir PayPal galutinės nuskaičiuojamos sumos gali skirtis priklausomai nuo valiutos kurso svyravimų ir banko komisinių. MB „Soltrekas“ skatina klientus savo iniciatyva susisiekti su bankais ir teirautis tikslios informacijos apie valiutų keitimo kursus ir banko komisinius.

Įtarus Sukčiavimo atvejį visa su klientu susijusi informacija perduodama atitinkamom institucijoms. Šiuo atveju prekė (-ės) bus užlaikomos ir suspenduojama kliento paskyra, jei tokia buvo sukurta.

Jeigu prekių neturime sandėlyje, mes iškart jus informuosime. Jeigu jūs galėsite palaukti, prekėsbus išsiųstos pagal susitarimą (per kelias darbo dienas), arba jums bus grąžinti pinigai.

Kaina, kurią mokate, yra kaina,rodoma šioje svetainėje tuo metu, kai gauname Jūsų užsakymą. Nors mes stengiamės užtikrinti, jog visos kainos mūsų svetainėje būtų tikslios, galipasitaikyti klaidų. Jei mes atrasime klaidas prekių, kurias Jūs užsakėte, kainose, mes pasistengsime kuo greičiau Jums pranešti. Jūs galėsite pakartoti savo užsakymą su teisinga kaina arba jį atšaukti. Jei mes negalėsime su Jumis susisiekti – Jūsų užsakymas bus laikomas atšauktu. Jei Jūsų užsakymas yra atšauktas, ir Jūs jau sumokėjote už prekes – Jums bus grąžinta visa suma.

Visos tinklalapyje nurodytos kainos yra su PVM (jei taikomas).

Visi kredito kortelių operacijos vyksta Lietuvoje (LT) ir mūsų sandorių valiuta yra ES euras (€).

Užsakymo atšaukimas/pakeitimas

Norėdami atšaukti ar pakeisti užsakymą kuo skubiau turite susisiekti su mumis. Geriausia tokiu atveju skambinti telefonu nurodytu kontaktuose.

Užsakymo pristatymas

Pristatymas Lietuvos teritorijoje yra nemokamas. Į Europos šalis 1.99 €, Į kitas šalis 5.99 €. Mes dedame visas pastangas, kad prekės būtų pristatytos per numatytą laiką, tačiau vėlavimas kartais neišvengiamas dėl nenumatytų veiksnių, muitinės procedurų (jei siunčiama už Europos teritorijos ribų). Mes neatsakome dėl, bet kurio Jūsų užsakyto produkto pristatymo vėlavimo. Jūs turite teisę atšaukti atidėtus užsakymus, bet kuriuo metu ir gauti grąžinamąją išmoką jeigu prekė nėra išsiųsta. Mes taip pat neatsakome už atsitiktinius arba pasekminius nuostolius ar išlaidas. Tai apima, bet neapsiriboja, žalos turtui,  pajamų, pelno praradimo, ekonominių ar komercinių nuostolių ir trečiųjų šalių pretenzijų.

Užsakymo priėmimas ir patvirtinimas

Gavus užsakymą, elektroniniu paštu, mes Jums išsiųsime laišką apie užsakymo gavimą.Gavus užsakymo apmokėjimą gausite tai patvirtinantį elektroninį laišką.

Eksporto apribojimai

Mūsų produktai nėturi eksporto apribojiimų.

Teisinės informacijos pakeitimai

Mes pasiliekame teisę keisti šias taisykles ir sąlygas be išsankstinio perspėjimo.

Teisė, jurisdikcija ir kalba

Ši svetainė, bet koks joje esantis turinys ir bet kokia sutartis sukurta naudojantis šia svetaine yra reglamentuojami ir aiškinami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Šalys tokia sutartimi sutinka paklusti Lietuvos teismų jurisdikcijai. Visos sutartys sudaromos lietuvių kalba.

Šie terminai ir sąlygos neturi įtakos Jūsų teisėms.

0